10.000 Dolar Ödüllü Freeroll PokerStars.com’da

Dünya Online Poker ŞampiyonasıPokerin dünya çapında düzenlenen bir çok turnuva ve etkinliğe ev sahipliği yaptığını biliyoruz.En son olarak WSOP(Dünya Poker Serisi) birbirinden heyecanlı maçlarla pokercilerin ilgi odağı olmuştu.Ancak poker oyun salonlarında olduğu kadar online ortamlarda da çok revaçta.Bu sebeple internet dünyasının en büyük poker odası PokerStars.com çevrimiçi poker dünyasının en ihtişamlı etkinliğini siz pokerseverlerin beğenisine sunuyor.Bilindiği üzere bu kaliteli poker odası her gün onlarca poker oyuncusunu aynı çatı altında topluyor ve onlara bilgisayarlarından pokere davet ediyor.Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan WCOOP(Dünya Online Poker Şampiyonası) her yıl olduğı gibi yine büyük ödüllerle kapısını araladı.Geçen yıl ödül havuzundan dağıtılan toplam para miktarı yaklaşık 52 milyon dolardı.

WCOOP

Bu sene beklenti daha yüksek ve dolasıyla dağıtılacak ödül miktarı da daha yüksek olacaktır.Şampiyona 5 Eylül pazar günü başlayacak ve 21 gün süresince toplam 59 etkinlik oynanacak.Etkinliğe katılım hakkı kazanmak için PokerStars.com a üye olmanız ve 1 Eylüle kadar 250 VPP kazanmanız yeterli olcaktır.Siteye ücretsiz üye olmak için burayı tıklayabilirsiniz.Kurulum işlemi sadece bir kaç dakikanızı alır. PokerStars.com’da ister eğlencesine isterseniz de gerçek para ile poker oynayabilirsiniz.Nakitoyun.com iyi eğlenceler diler.

Not : Pokerstars Türkiye’den oyuncu kabul etmemektedir. Türkiye dışındaysanız Pokerstars’ta eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Türkiye’den oyuncu kabul eden poker sitelerini linkten görebilirsiniz –> Türkçe Poker Siteleri

PokerStars İndir

10.000 Dolar Ödüllü Freeroll PokerStars.com’da” hakkında 2 yorum

  1. leyla

    ben oyununuzu tanımıyorum ve oyun odalarına giremedim. yardımcı olursanız sevinirim . reklamınızı facede gördum ama maalesef yeterli yardımcı olmuyorsunuz biz sie nasıl ulaşalım??

  2. admin Yazar

    Leyla Hanım [email protected] mail adresine ayrıntılı olarak isteğiniz ile ilgili mail atınız.Arkadaşlarımız size yardımcı olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir