Canlı Satranç Sitesi – PlayE4

Canlı Satranç SitesiBayram tatili dönüşü hepimizin içinde bayramın tatlı yorgunluğu ve tatil rehabeti var.Tatilin bitiminin ardından sıkı tempolu bir döneme giriyoruz.Okulların açılması,resmi kurumlarının tatil dönemlerinin bitmesi ile aynı düzene tekrar girmiş bulunmaktayız.Ama hem bu dönemlerde hem de sonraki günlerde bizi biraz da olsa dinledirecek ama aynı zamanda kaliteli zaman geçirmemizi sağlayacak bir yol var.Satrança gönül veren herkes canlı satranç oynamanın keyfini bilir.İnternet üzerinden satranç oynamaya imkan veren bir çok program var.Ancak karşınızda kanlı canlı bir satranççının bulunması ve onu yenmenin hazzı farklıdır.O yüzden sizlere dünya ile aynı anda canlı satranç oynayabileceğiniz PlayE4 satranç sitesini öneriyoruz.Sitede birebir aynı anda dilediğiniz ülkeden dilediğiniz oyuncuyla satranç oynayabilir bir yandan sohbet edebilirsiniz.

                   

PlayE4 Yükle

PlayE4 satranç sitesi hakkında daha öncede incelemelerde bulunmuş ve görüşlerimizi sizlerle paylaşmıştık.Ancak son günlerde canlı satranç sitelerine olan ilgi artmaya başladı.Biz de internet kullanıcılarının yaptığı bu sorgulara cevap olarak sizlere tekrar hatırlatmak istedik.PlayE4 satranç sitesi tamamen Türkçe dir.Gerçeğe en yakın ses ve görsel efektleriyle sizlere satrançın keyfini tam olarak yaşatmayı amaçlamıştır.Sitenin kurulumu tamamen ücretsizdir.İsterseniz gerçek para ile isterseniz de sahte para ile satranç oynayabilirsiniz.Ayrıca para ödüllü turnuvalarıyla hem rekabetin hem kazanmanın zevkini alabilirsiniz.Sitede her seviyeden oyuncu bulabilir aynı zamanda kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.Şimdiden tüm okurlarımıza keyifli zamanlar dileriz.

Canlı Satranç Sitesi – PlayE4” hakkında 7 yorum

 1. sibel

  bende oynamak isyorum

 2. Aykut

  Telefona onay kodu göndercekler haftalarca bekliyorum. Para yatırırken onay kodu istemiyorlar ama para çakmek istediğin zaman onay kodu almadan para çektirmiyorlar. Sitenin dolandırdığına dair şüphelerim var!!!!!!

 3. admin Yazar

  Aykut Bey,
  PlayE4 onay kodu haftalar alacak bir durum olmamaktadır. Bir yanlışınız var. Onay kodunu PlayE4 oyun lobisindeki Kasiyer sekmesini tıkladıktan sonra siz kendiniz göndereceksiniz telefonunuza.
  İyi günler

 4. Aykut

  Biraz önce aradılar sağolsunlar. Sorun çözüldü. Güvenle oynayabilirsiniz….

 5. osman

  bu oyunda gerçek para kısmındabot kullanıldığını düşünüyorum

 6. admin Yazar

  Osman Bey,
  PlayE4 satranç sitesi uzun yıllardır hizmet vermektedir. Güvenlik önlemlerini arttırmak için dünyanın en iyi programlama mühendisleriyle çalışmaktadırlar. Bundan dolayı hiç kimse bot kullanma gibi bir imkana sahip olamamaktadır.
  İyi günler

 7. ahmet

  oyuna her giriş çıkışımda puannım ve param çok aşırı miktarda artmaya başladı.ne oluyor anlayamadım.beni en kısa zamanda bilgilendirirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir