Okey İndirme Sitesi

Okey indirmeOnline oyunlar arasında en çok indirilen oyun Okey’dir. Okey indirmek isteyen internet kullanıcıları için çok kaliteli bir okey sitesi önerimiz var. Okey indirmesi tamamen ücretsiz olan Ada Okey (Direkt Ada Okey İndir) internetteki en büyük okey salonudur. Ada Okey’de günün her anı kendi ülkenizden veya yabancı ülkelerden bir çok okey oyuncusunu çevrimiçi bulabilirsiniz. Diğer okey sitelerinde yaşanılan sunucu kesilmesi yada yavaşlama problemleri Ada Okey’de asla yaşanmamaktadır. Ada Okey‘in asla vazgeçemeyeceğiniz bir okey sitesi olacağından emin olabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak sitemizden indirtikten sonra kendinize yeni bir ücretsiz hesap açınız ve hemen bu eğlenceye başlayınız. Hesabınızı açtıktan sonra onaylayarak 5 dolarlık Hoşgeldin gerçek para bonusunuzu almayı unutmayınız ! Yazının devamında 5 dolarlık bonusu nasıl alacağınız belirtilmiştir.

 

 

Ada Okey 5 dolar Hoşgeldin gerçek para bonusu nasıl alınır ?

1- Kullandığınız bilgisayardan daha önce Ada Okey üyeliği almadıysanız yukarıdaki resime yada buraya tıklayarak Ada Okey’i indiriniz.(Oyunu başka yerden indirdiyseniz fakat henüz hesap açmadıysanız öncelikle oyunu Başlat –> Programlar’dan yani bilgisayarınızdan siliniz ve sitemizden tekrar indiriniz. Çünkü nakitoyun.com dışındaki bazı siteler yada linkler bu bonusu vermemektedir!)

2- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Kasiyer sayfanızı açınız.

3- Kasiyer sayfanızdaki bilgilerinizi doldurunuz ve bonus kodu bölümüne 5WELCOME yazınız.

4- Son olarak mail adresinizi onayladığınız anda 5 dolarlık Hoşgeldin bonusu hesabınıza geçecektir.

5 dolarlık bonusunuz ile gerçek paralı okey bölümünde okey oynayarak gerçek para kazanabilir ve bu parayı banka hesabınıza sorunsuz bir şekilde çekebilirsiniz. Nakitoyun.com okey oyuncularına iyi eğlenceler diler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir