Okey Oyuncularına Yeni Okey Sitesi Ada

Yeni Okey SitesiBir önceki yazımızda okey royal paralı okey sitesinin paralı okey hizmetini sonlandırdığını belirtmiştik. Daha önce okey royalde paralı okey oynayan oyuncular yada bundan sonra paralı okey oynamak isteyen oyunculara artık Ada Okey’i öneriyoruz. Ada Okey sadece okey oynayarak para kazanmak isteyen okurlarımız içindir. Üstelik Ada okey içerisinde Türk okeyi haricinde Poker, Tavla ve Casino gibi oyunlarada yelken açabilirsiniz. Ada paralı oyun sitesinin en büyük özelliklerinden biride Türkçe oyun oynatabilmesidir. Yani herhangi bir oyunu Ada içerisinde para kazanmak amacıyla oynayabilirsiniz. Ada okeye aşağıdaki resme tıkladıktan sonra sağ üstte bulunan Yeni Üyelik butonundan üye olabilirsiniz . Birbirinden güzel oyunları değerli oyuncularına sunan Ada oyun sitesi nakitoyun.com ailesininde desteklediği oldukça kaliteli ve güncel oyunlar sunan bir paralı oyun sitesidir. Güvenilirliğinden şüphe duymamanız gereken Ada’i özellikler okey oyuncularımıza önermekteyiz. Çünkü Ada Okey alternatifi olmayan en kaliteli okey sitelerinin başında yer almaktadır.

Şimdi Ada Okey’in bazı özelliklerinden bahsedelim. Üye olmak için buraya tıklayarak Ada Okey ana sayfasına yönlenebilirsiniz. Ada okeyde üyelik işleminin ardından para yatırmanız gerekmektedir. Daha sonra okey oynayarak kazandığınız paraları çektiğiniz taktirde 3-6 saat arsında bir zaman sonra çektiğiniz para banka hesabınızda olacaktır. Ada paralı okey oyuncuları için promosyonlara göz atalım.

»Ada Okey’e kayıt olup ilk para yatırmanızdan sonra 200 dolar bonus hesabınıza geçecektir

»Ücretsiz okey oyuncusu iseniz üyeliğinizin ardından para yatırmadan 10 dolar kayıt bonusu hesabınıza geçecektir

»Her pazartesi saat  13.00 GMT okey turnuvalarına okeye para yatıran her oyuncu katılabilecektir

»Hesaplarına para aktaran Tüm Okey Severler her gün GMT saati ile 09:00 da 15 Dolarlık FreeRoll’e davetli

»Hesaplarına para aktaran Tüm Okey Severler her gün GMT saati ile 00:00 da 15 Dolarlık FreeRoll’e davetli

»Her Pazar saat 17:00 de , bütün Ada müşterilerinin katılabileceği turnuvada toplama $500 a varan ödüller için, sadece 1 dolar karşılığında yarışın

»Yaz vakti okey turnuvalarından yararlanın

»10.000$ ödüllü okey turnuvasından faydalanın

Daha bir çok harika promosyona Ada okey ile ulaşabilirsiniz. Ada yeni okey sitesinde bulundan tüm oyuncularımıza bol şans diliyoruz.

 

AdaStars Okey

Okey Oyuncularına Yeni Okey Sitesi Ada” hakkında 1 yorum

  1. hüseyin ikiz

    okeyciler buraya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir