Ada Okey’deki Birbirinden Özel Turnuvaları Kaçırmayın!

Ada Okey YükleEski zamanlardan günümüze kadar farklı milletlerden yeni birşeyler katarak gelmiş okey oyunun keyfi her zaman diğer oyunlardan farklı olmuştur.Hem bir çok insanı bir araya getirmesi hem de hemen herkes tarafından biliniyor olması onun popülerliğini korumuştur.Öğrenilmesi kolay oynaması eğlenceli olan bu oyun internet ortamında da büyük ilgi görüyor.Her zaman bu oyunu oynamak için yeterli sayıda insan bulmak biraz zor olabiliyor.Bu durumda Ada Okey devreye giriyor.Farklı milletlerden bir çok oyuncuyu aynı çatı altında toplayan site tamamen ücretsiz olmasıyla da dikkat çekiyor.Ada Okey’a nasıl üye olunabileceği hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.Ayrıca bu sitede nasıl okey oynayabileceğinizin anlatıldığı resimli açıklamalara da buradan ulaşabilirsiniz.Bu yazımızda ise Ada Okey’in düzenlediği ödüllü turnuvalardan bahsedeceğiz.Hem okey oynayıp hem de rekabet etmek istiyorsanız bu turnuvalar tam size göre.Ayrıca isterseniz gerçek para ile isterseniz de eğlencesine oyun oynayabilirsiniz.

Bu turnuva formatına Gin, Oklahoma, Kalooki (Kaluki) ve Okey dahildir.Turnuvanın bu formatının asıl amacı oyucuların havuzda biriken büyük ödülü almak için mücadele etmesi üzerinedir. Her turnuvanın bir ödeme düzeni vardır ve bu oyuncuların turnuvadaki performansına göre alacakları ödülü belirler.

Bu turnuva formatı Tek Masalı Turnuvalarda ve Çoklu Masalı Turnuvalarda geçerlidir.

Ana Lobideki bazı özel turnuva çeşitlerinin kısaltmaları:

 

Turnuva Kısaltmaları

Turbo (T)

Normal turnuvalara hız unsurunun eklenmiş halidir. Gin, Kalooki 40, Kalooki 51, Oklahoma ve Okey daha hızlı, daha gerilimli ve daha dinamik olarak oynanır. Her el 30 saniyedir ve hem daha hızlı hem daha dikkatli olmanızı gerektirir. Bu turnuva formatı Tek Masalı Turnuvalarda ve Çoklu Masalı Turnuvalarda geçerlidir. Lobide turnuva adının yanına eklenen (T) harfi ile gösterilmiştir

Hız (S)

Turnuva seviye sayacı daha hızlı ilerler ki bu daha hızlı, daha heyecanlı, ne olacağı kestirilemeyen bir tempo yaratır.

Yeniden Girişli (R)

Bu turnuva formatında, oyuncular elendikten sonra devam etmekte olan çoklu turnuvaya tekrar girebilirler. Elendikten hemen sonra ve Yeniden Giriş seçeneği hala aktifken bir pencere açılacak ve turnuvayı terketme ya da yeniden giriş yapabilme seçeneklerini sunacaktır.

Ödemeler (P) (iddaa olarak da geçebilir):

Geleneksel çevirimdışı Okey oyununun bazı versyonlarında oyun potundan başka iddaa da vardır.

Royal Yıldız

Ay boyunca tüm R.S.C için çoklu masalı Royal Yıldız turnuvaları yapılmaktadır

Ücretsiz Girişli

OkeyRoyal günlük, haftalık ve aylık olarak bu turnuvalardan düzenlemektedir. Ayrıca değişik seviyelerdeki VIP üyelerimiz için de özel ücretsiz girişli turnuvalar vardır. Bu turnuvaların tamamı kolay farkına varmanız için lobide sarı renkte gösterilmiştir.

Acemiler (B)

Acemi masaları lobide (B) harfi ile gösterilmiştir.

Ada Okey’e ücretsiz üye olmak için burayı ya da aşağıdaki resmi tıklayabilirsiniz.Nakitoyun.com keyifli oyunlar diler.Ada Okey Yükle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir