Oyun Oynayarak 0’dan Para Nasıl Kazanılır ?

Nakitoyun.com oyun rehberiniz olarak her zaman oyuncularımızın para kazanabilecekleri yöntemleri duyurmaya çalıştık.Önerdiğimiz oyun sitelerinde şu ana kadar asla para çekme problemi yaşamadınız ve yaşayamazsınız.Çünkü ekibimiz sizler için sitemizde yayınladığımız bütün oyun sitelerini deneyerek yansıtmaktadır.Web sitemiz asla oyuncularının paralı oyun sitelerinde boşa kürek çekmesini istememektedir.Bunun için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız.Genelleme yaparak ‘O’dan oyun oynayarak nasıl para kazanılır ?’ sorusuna cevaplar bulmaya çalışalım.Öncelikle internette bol zaman harcayan biriyseniz,boşa vakit geçirmekten sıkıldıysanız ya da tavla ve okey oyunlarında kendinize çok güveniyorsanız kesinlikle aşağıdaki uygulamaları adım adım deneyiniz.

 

1-Tavla oynayarak para kazanmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayarak kendinize bir tavla sitesi seçiniz ve bilgisayarınıza indiriniz.

2-Okey oynayarak para kazanmak istiyorsanız lütfen burayı tıklayarak Ada Okey’i bilgisayarınıza indiriniz.

3-Yukarıdaki oyunlardan birini bilgisayarınıza indirdikten sonra ‘Yeni Üyelik’ seçeneğini kullanarak kendinize seçtiğiniz oyun için bir üyelik oluşturunuz.Lütfen para çekme esnasında bir sıkıntı yaşamamak için doğru bilgilerinizi giriniz.Bu sitelerde bilgilerinize sizden başka asla kimse ulaşamamaktadır.Gerekli mail-telefon onaylamalarını gerçekleştiriniz.

4-Yukarıdaki oyunlarda usta değilseniz sahte paralı oyun kısımlarında bedava oyunlar oynayarak kendinizi geliştiriniz.Kendinizi geliştirdikten sonra gerçek paralı kısıma geçiş yapabilirsiniz.Eğer usta iseniz direk gerçek paralı kısıma tıklayarak oyun lobisine ulaşınız.

5-Bu oyunlara ufak bir mebla ile girişi gerçekleştiriniz.Para yatırma seçeneğini işaretleyerek istediğiniz yöntemle düşük miktarda bir mebla yatırınız.Ve ufak miktarlarla oyun oynamaya başlayınız.

6-Dikkat edilmesi gereken en önemli husus kasanızdaki para miktarına göre oyunlara girmenizdir.Örneğin kasanızda 20 dolar paranız varsa 2-3 dolarlık oyunlarla bu parayı arttırmayı hedef alınız.Aksi taktirde 5 dolardan yukarı bir miktarla oyuna girerseniz en ufak bir şanssızlıkta kasanızı bitirebilirsiniz.

7-Asla bir an önce yükselme havasına girmeyiniz.Paralı oyunlarda profesyonel oyuncular asla para hırsı olmaması gerektiğini savunurlar.Motivasyonunuzu sadece oyuna vererek hata oranınızı düşük tutmaya çalışınız.

8-Kasanızı yeterli miktarda arttırdıktan sonra oyun lobinizdeki Para Çekme butonunu tıklayarak istediğiniz miktarı istediğiniz yöntemle çekebilirsiniz.Ada Okey Oynamaya Hemen Başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir