PokerStars.com Değişim Günleri Başladı!

PokerStars.comTüm pokerseverlerin bildiği üzere PokerStars.com online poker dünyasının en kaliteli ismidir.Hem oyuncularının yanında olması hem de kullanıcıya yönelik sergilediği tutumuyla hepimizin beğenisini kazanmıştır.Sürekli değişen ve gelişen internetin hızına her daim ayak uyduran site yine kendinden beklenileni yaptı ve biz pokercilere yeni özellikler kazandırdı.Biliyorsunuz Kuzey Amerika Poker Turu Los Angeles etkinlik takvimi açıklandı.Poker festivali 8 -21 Kasım arasında Bicycle Casino’da oynanacak.14 gün boyunca 21 etkinlik olacak ve girişler $335 ile $5,000 Ana Etkinlik arasında değişiyor.Bu hareketleri günlerde bir yandan da site içi değişikliğe giden uzmanlar kaliteyi bir çıta daha yükseltme çabası içindeler.PokerStars’ın tanınan isimleri etkinlik hakkında açıklamalarda bulundu.”Bu gerçekten herkes için içinde bir şeylerin olduğu gerçek bir festival,” diyen PokerStars Prosu Jason Mercier’e,turnuva yöneticisi Mo Fathipour “Yeni takvim oyuncuları pek çok farklı turnuva şansı ile buluşturuyor. NAPT gerçekten oyuncuları isteğine cevap veriyor” diyerek destek verdi.

               

 

PokerStars.com Üye Ol

                    

PokerStars yazılımı için yeni bir güncellemeye hazırlanıyor. Bu güncelleme haftasonuna kadar bilgisyarlarımıza gelmiş olur ancak biz şimdiden haberini sizlere iletmek istedik.

Oyuncuların “Auto buy-in” opsiyonu olacak ve bu sayede “Seat Open” üzerine sol tıklama ile direk olarak turnuvaya girebiliyorsunuz. Ayrıca “Seat me” özelliği en son güncelleme ile beraber geliyor. Eğer lobideyseniz ve boş koltukları olan bir masanız varsa bu seçenek “Go to table” butonu altında olacak. Eğer bir oyuncu “Seat me” tuşuna basarsa masa açılacak ve oturmuş olacaksınız. Bunun üstüne eğer “Auto buy-in” seçeneklerinizi ayarladıysanız bir masaya oturmak tek tıklama ile olabilecek.

Notların güvenilirliği değişiyor ve “Average Stack” kolonu lobiye ekleniyor ve PokerStars oyunculara masalarını “stack” yapma seçeneğini “cascade” ve “tile” dışında sunuyor.

PokerStars.com Değişim Günleri Başladı!” hakkında 1 yorum

  1. murat SARIŞEN

    bu oyunda kendime cok güveniyorum diger oyunculara başarılar lakabım memati güçlü olan kazansın 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir