Texas Holdem Poker

Texas HoldemTexas Holdem Poker meraklılarının aradığı her şeyi bu yazıda topladık. Eğer bu oyunda yeniyseniz Texas Holdem Poker Nasıl Oynanır yazımızı baştan sona okumanızı öneriyoruz. Yazımızda hem usta kalemlerin ele aldığı konuları ve Texas Holdem Poker’in nasıl oynandığı ile ilgili videomuzu bulabilirsiniz. Oyuna hakim biriyseniz ihtiyacınız olan şey güzel zaman geçireceğiniz bir Texas Holdem Poker sitesidir. Poker oyun çeşitlerinden en çok oyuncu kitlesine sahip olan bu oyunu aşağıdaki poker siteleri içerisinde zevkle oynayabilirsiniz. Texas Holdem Poker site isimleri ve ücretsiz üye olma linkleri yan tarafındaki ŞİMDİ OYNA butonlarıdır.

Bets10 Holdem Poker

Texas Holdem Poker Siteleri

Bets10 Texas Holdem : ŞİMDİ OYNA

Adastars Texas Holdem : ŞİMDİ OYNA

Betboo Texas Holdem : ŞİMDİ OYNA

Forvetbet Texas Holdem : ŞİMDİ OYNA

Ada Poker Üye Ol

Yukarıdaki Texas Holdem Poker siteleri Türkçe dilinde hizmet veriyor olup en çok oyuncuya sahip poker siteleridir. Bu sitelerde dilerseniz ücretsiz poker yada dilerseniz gerçek paralı poker oyunlarını oynayabilirsiniz. İnternette Facebook Poker yada Zynga Poker tarzındaki ücretsiz poker yazılımlarında yer alan Texas Poker oyunu bir çok oyuncu tarafından eleştirilmektedir. Bu sebepten dolayı yukarıda verilen Texas Holdem siteleri poker oyuncuları için oldukça zevkli olacaktır. Türk oyuncuların ve yabancı oyuncuların biraraya gelerek oluşturduğu sitelerde poker oyunu oynayabilirsiniz. Bu siteler Holdem Poker oynayarak gerçek para kazanmak isteyen oyuncular içinde en ideal siteler konumundadır.

Texas Poker oyunu ilk olarak 1830 yılında Amerika’nın New Orleans şehrinde bulunan bir Fransız mahallesinde oynanmış olup daha sonraları hızla yayılarak çok geniş kitlelere ulaşmıştır. Türkiye oyun sektöründe ise 1990’lu yıllarda giriş yapan bu oyun 2000’li yıllardan sonra ülkemizde de çoğu elit kesim tarafından oynanmaya başlamıştır. Bu oyunu oynayan kitlelerin eğitim ve kültür seviyelerinin yüksek olması her zaman dikkat çekmiştir. İnternetteki poker siteleri içerisindede bu durum kendini göstermektedir.

Bir başka açıdan bakacak olursak Holdem Poker oynayarak çok zengin olan bir çok insan görmekteyiz. Türkiye’de canlı poker sitelerinde poker oynayarak geçimini sağlayan hatta zengin olan bir çok insan vardır. Amerika’da yaşayan ve Texas Poker oyununda efsane haline gelen Phil Ivey’in Texas Poker oynayarak yılda 100 milyon euro kazandığı bilinmektedir. Nakitoyun.com ailesi olarak bizde Texas Holdem Poker Oynayan oyuncularımıza bol şans ve bol kazançlar dileriz.

Texas Holdem Poker

Texas Holdem Poker” hakkında 1 yorum

  1. diyar

    holdem texsas masa seçme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir