Türk Pokeri

Türk PokeriTürk Pokeri ülkemizde Kapalı Poker ismiyle de tanınan oldukça keyifli ve heyecanlı bir poker türüdür. Diğer poker çeşitleri ile benzer ve farklı yönleri bulunmakla birlikte öğrenilmesi kolay oynaması zevklidir. Türk Pokeri oyununu internet ortamında oynayabileceğiniz en doğru adres Ada Poker sitesidir.Bu oyunun kuralları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için Türk Pokeri Nasıl Oynanır başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Oyunun diğer poker türlerinden en temel farkı oynanan destedeki kartlardır. Oyun en az 2 en fazla 5 kişi ile oynanabilir. Destede As, Papaz, Kız, Vale, 10, 9, 8 ve 7 kartları bulunur. 5 kişi ile oynanacaksa desteye 6 kartı ilave edilir. Ayrıca deste üstünlükleri Kupa>Maça>Kara>Sinek şeklinde sıralanabilir. Destedeki kart çeşitliliğin az olması oyuncuların yapacakları el türlerini ve üstünlüklerini az da olsa değiştirmektedir. Oyun başlangıcında oyunculara 5 adet kapalı kart dağıtılır. Bu sebepten adı Kapalı Poker olarak kalmıştır.

Türk Pokeri Siteleri

Adastars Türk Pokeri : ŞİMDİ OYNA

Bets10 Türk Pokeri : ŞİMDİ OYNA

Betboo Türk Pokeri : ŞİMDİ OYNA

Forvetbet Türk Pokeri : ŞİMDİ OYNA

Ada Poker Üye Ol

Oyun esnasında oyuncular ile dağıtıcının arasında yapılan tüm işlemler diğer oyuncuların göremeyeceği şekilde kapalı yapıldığından blöflere oldukça açıktır. İyi bir Türk Pokeri oyuncusu aynı zamanda iyi bir blöfçü olmalıdır. Eğer kartlarınıza yeterince güvenmiyor ancak kendinize güveniyorsanız bu yönteme başvurmak zorundasınız. Blöf yapabilmek iyi derece yalan söyleyebilme becerisi veya tecrübe gerektirir. Bu oyun en kolay ve en güzel online ortamda oynandığı için diğer oyuncular sizin blöf yaptığınızda değişen davranışlarınızı göremeyecektir. Bu durumda dikkat etmeniz gereken nokta sizin sürekliliğiniz olacaktır. Örneğin aynı masada arka arkaya birçok el oynadıktan sonra birden düşük potlarda yüksek arttırmalar yapmanız ya da karar verme sürenizin uzalıp kısalması dikkatli oyuncuların gözünden kaçmayacaktır. O zaman olabildiğince aynı çizgide ve kendi belirlediğiniz limitlerde ilerlemelisiniz.

Türk Pokeri

Limitinizi belirlerken kendi poker bilginize ve elbette bu oyundaki deneyiminize bakın. Eğer yeterince bilgi sahibi olmadığınızı düşünüyorsanız ya da internet ortamında yeni iseniz düşük potlu masalarda başlayabilirsiniz. Bu konuda Ada Poker sitesi sizin için oldukça avantajlıdır. Çünkü her aralığa ve limite uygun pot miktarları bulunmaktadır. Eğer iyi bir oyuncu iseniz ya da o gün şanslı iseniz yüksek bahisli masalarda ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca Ada Poker tamamen Türkçe olup oyuncuların tamamı da Türk’tür. Bu sebeple gerçek masada oynarcasına sohbet edip oyun oynabilirsiniz. Siteye üye olmak için herhangi bir yazılım indirmeniz de gerekmez. Aşağıdaki reklamlara veya buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Ada Poker Üye Ol

Türk Pokeri” hakkında 1 yorum

  1. kartal

    iy bir site nediyelim başka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir